Dayalı Hareketli Cam Kapama Sistemleri/Evolution Lean-To

Evolution dayalı hareketli yapılar; bir tarafından binaya veya bir taşıyıcı sisteme dayalı hareket eden, kapalı bir mekânı tamamen açık bir alana dönüştüren yapılardır. 3 m.’ den başlayıp, 10 m genişliğe kadar üretilebilir. Boylarda bir kısıtlama yoktur. Kaplama olarak cam veya polikarbonat malzeme kullanılır. Libart sistemleri Uluslararası Yapı Standartlarına (IBC) göre tasarlanır ve üretilir, bu sayede yıl boyu ve yıllarca kullanılabilen güvenli ve sağlam yapılar inşa edilir.


Havuz Kapama, Örtü Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Kapama, Örtü Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kış bahçesi Otel inşası Cam hareketli bölme Hareketli güneş kırıcı Havuz kapatma sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Restoran ve kafeler, otel ve ticari işletmeler, konut projeleri ve endüstriyel tesisler

2Teknik Özellikler

Müşterinin ihtiyacına ve ölçülere göre 3 farklı modeli mevcuttur. Tüm sistemler, tamamen elektrostatik toz boyalı 6063-T6 alüminyum profilden ve paslanmaz çelik bağlantı parçalarından oluşur. Profiller istenilen RAL rengine boyanabilir. Kar ve rüzgâr yüklerine göre statik hesapları yapılmıştır. Otomatik veya manuel hareketli sistemlerdir.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE (Cam, Alüminyum Profil ve Bağlantı Elemanları), IBC, Bağımsız Statik ve Mühendislik Hesaplamaları (Quantum Engineering, WA-USA)