Cam Korkuluk ve Pencere Sistemleri/Panora-Kinetic

Panora-Kinetic sistemleri dikey olarak hareket eden cam korkuluk ve pencere sistemleridir. Panora-Kinetic sistemler, cam bir korkuluğun bütün faydalarını sağlarken gerektiği durumda rüzgar ve yağmur korunumunu da sağlar. Panora-Kinetic sistemler, kendiliğinden şarjlı, gizli bir piston sistemiyle çalışır ve görünümü kötü yönden etkileyen; denge ağırlıklarına ihtiyaç duymadan, kalın profiller, kablolar eklemeden zarif bir tasarımda kalmayı başarır. Libart’ın tasarım felsefesinin içerdiği estetik, fonksiyon ve sadelik anlayışını anlayabilmek için bu sistemi dışarıdan gözlemlemek gerekir. Strüktürel cam doğrama sistemi sayesinde, dışarıdan hiçbir taşıyıcı eleman görünmez. İçsel anlamda, yoğun strüktürel ve güvenlik seçenekleri sağlanarak bir balkon korkuluk sisteminin taşıması beklenen tüm kriterlere uyması sağlanır.


Havuz Kapama, Örtü Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Kapama, Örtü Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Cam korkuluk Korkuluk ve küpeşte Kayar katlanır kapı Cam küpeşte Sürme pencere sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Restoran, kafe, otellerde, ticari ve konut alanlarında, Panora-Kinetic kullanılarak bütünleşik, bozulmamış ve zarif mekanlar elde edilebilir, kullanıcı için engellenmemiş bir manzara ile konfor seviyesi artırılabilir.

2Teknik Özellikler

Maksimum genişlik: 1.60 m
Maksimum yükseklik: 2.50 m
Hareket: Semi-otomatik
Cam özeliği: 6 mm temperli cam

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, IBC, EN

4Referanslar

Mona Cafe
Rönesans İnşaat
Smith & Wollensky
Butter Cup Cafe