Rotorlu Tip Isı Geri Kazanım ve Nem Alma Cihazı

Dipaz DNA serisi nem alma cihazında zeolit ve slikajel kaplı ince gözenekli rotor (tekerlek) ve fan bulunmaktadır. Nemli hava dönen rotordan geçirilir. Nem, zeolit ve slikajel tarafından tutulur ve diğer taraftan kuru hava elde edilir. Rotor tekrar nem absorbe edebilmesi için her dönüşte rejenere edilir. Rejenerasyon havası dışarı atılır. Kompresör ve çevreye zararlı gaz içermez. İkame nem alıcılar düşük ve yüksek sıcaklıklarda ekstra ısıtma veya soğutma gücüne ihtiyaç duyarken, Dipaz DNA nem alıcılar bu sıcaklıklarda ekonomik olarak çalışır.


Havuz Ekipman ve Donanımı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Havuz Ekipman ve Donanımı teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Havuz ekipmanı Havuz donanımı İklimlendirme sistemi Hava kurutucu cihaz Nem kontrol cihazları
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Nem, küf, rutubet problemi olan yerlerde, kapalı yüzme havuzlarında, inşaat ve tadilat işlerinin kurutulmasında, arşiv odalarında, metal raspa-boya işlerinde, soğuk hava depolarında, su ve sel baskını sonrası kurutma işlerinde, yangın sonrası kurutmada, depolama alanlarında, şekerleme, ilaç, kozmetik, gemi, silah ve uçak sanayilerinde kullanılır.

2Teknik Özellikler

16,8 kg/gün ÷ 360 kg/gün arasında kapasiteler, sorpsiyon tipi, Zeolit + slikajel rotoru, paslanmaz çelik kontrüksiyon, her sıcaklıkta çalışabilme özelliği
Rotoru yıkanabilir ve basınçlı hava ile temizlenebilir.
Uzun ömürlü, bol yedek parça imkanı

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008