Alüminyum levha ve birbirine geçen cephe sistemleri üzerine uygulanmış doğal ahşap kaplamalı ve vernikli dış cephe kaplama ürünleri. A2 sınıfı yanmaz ve Yeşil Bina sertifikaları ile uyumludur.

Uygulama Alanları

Yüksek binaların cephelerinde, villa ve iş merkezi cephelerinde, saçak altı ve cumba altı kaplamalarında, ahşap deformasyonu istenmeyen ancak doğal ahşap görünümü istenen her alanda uygulanmaktadır.Alüminyumun profilleri, levhaları ve özel dizayn ürünleri ile hem cephe-tavan kaplamaları, hem de pergola, kamelya gibi uygulamalar rahatça yapılabilir.

Teknik Özellikler

Korozyona uğramaz. Çalışmaz, deforme olmaz. Sudan, deniz suyundan ve nemden etkilenmez. Paslanmaz ve çürümez. A2 Sınıfı yanmazlığı sağlar, 21.5 m ve üzeri binalar için yönetmeliğe uygundur. Gerçek doğal ahşap görüntüsü ile son derece dekoratifdir.

Kalite Garanti Belgeleri

CE, TS EN ISO 9001:2008, TS EN ISO 10002:2004, TS EN ISO 18001:2007, TS EN ISO 14001:2004, FSC, EPD, GRENGUARD A2 CLASS NONFLAMMABLE TEST REPORT

Marka

EUROCOMPOSITE - TECHNOWOOD

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Proje, Montaj

Etiketler
Ahşap cephe kaplaması Ahşap doğrama sistemi Cephe kaplaması Kompozit cephe kaplaması Laminat cephe kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları