Su bazlı, silikonlu, makrofaj etkisi ile yüzeyde etli bir film bırakan, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayan, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan, dört mevsim uygulanabilen dış cephe boyasıdır. Exelans Macro’nun içerdiği boya partiküllerinin aynı makrofaj sistemi gibi bir araya gelerek yüzeyde etli, kalın bir film oluşturması ile cepheler dış etkenlerin ve özellikle güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı mükemmel korunur. Bu sayede yüzeyde mekanik bir dayanım oluşur ve dış şartlara karşı boyanın korunumu artar. Canlı dokulardan ayırt edilemeyecek yüzey görünümü sayesinde renklerin canlı duruşunun uzun yıllar korunmasına olanak verir. Yüzeyde kendiliğinden kolayca yayılma özelliğiyle sürüm rahatlığı ve uygulama kolaylığı açısından benzersiz konfor yaratır. Yüksek alkali direncine sahip olması nedeni ile rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.

Uygulama Alanları

İnşaat grubu, dış cephe

Teknik Özellikler

Yüzeyde etli ve kalın bir film oluşturur. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır. Mükemmel kapatıcılığa sahiptir. Rutubete ve olumsuz iklim koşullarına karşı yüzeyi korur. Dört mevsim uygulanır. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini önler.

Kalite Garanti Belgeleri

TS 7847, TS EN ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemleri, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri, EPD

Marka

Polisan Boya

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Boya Dış cephe boyası Su bazlı boya

Satış Noktaları