Yeni nesil silikon-akrilik emülsiyon esaslı, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, durumat parlaklığında yapı son kat dış cephe boyasıdır.

Uygulama Alanları

Serpme, tarak-silme mozaik, beton, brüt beton, betopan, MDF, OSB, rengini kaybetmiş kendini taşıyabilen eski boyalı, terasit tipi yüzeylere uygulanabilir. Uygulama yapılacak yüzeylerde AmphiSilan-G uygulamasından önce alt katmanda mutlaka akrilik bazlı sıva olduğundan emin olunmalıdır. Bundan sonra yüzeye AmphiSilan-G Astar uygulaması yapılmalı ve ancak ondan sonra AmphiSilan-G uygulanmalıdır.

Teknik Özellikler

AmphiSilan–G’ nin özel pigment ve bağlayıcı sistemi sayesinde, canlı organik renkler, inorganik renkler gibi solmaya karşı yüksek düzeyde direnç gösterirler. Silikon modifiyeli bağlayıcı sistemi ile yüksek UV direnci sağlanarak, renklerin ve parlaklığın uzun süre kalıcı olması sağlanır. Bu renkler Türkiye’de ilk defa Filli Boya’nın garanti kapsamında koruma altına alınmıştır. AmphiSilan-G ayrıca özel formülü sayesinde, özellikle diğer dış cephe boyalarına göre, daha yüksek performans ve CO2 bariyeri oluşturması sebebiyle, özellikle brüt beton yüzeylerde güvenle kullanılır.

Marka

Filli Boya AmphiSilan

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Boya Dış cephe boyası Silikon esaslı boya

Satış Noktaları