%100 saf akrilik yapıda, yüksek renk dayanımı ve parlaklığa sahip, tekstür verilebilen, esnek su bazlı dış cephe boyasıdır.

Uygulama Alanları

Dış cephelerde kullanılır.

Teknik Özellikler

İnceltme: Alligator Elastic Texture, grenli olarak uygulanacak ise kesinlikle inceltilmemelidir. Alligator Elastic Texture ürünü düz boya tarzında uygulanacak ise, uygulama yapılacak yüzeyin durumu göz önüne alınarak en çok %15-20 oranında temiz su ile inceltilir. Dış cephe boyalarında yapılacak işlerde, ürünlerin aynı oranda inceltilmesine, ton farkları oluşmaması için dikkat edilmelidir. Kuruma süresi (20°C, %65 HR’de): Grenli uygulaması: Dokunma kuruması: 2-3 saat, Son kuruma: 24 saat Düz boya uygulaması: Dokunma kuruması: 1-2 saat, İkinci kat uygulama: 6-8 saat, Son kuruma: 24 saat Sarfiyat: Grenli olarak yapılacak uygulamalarda uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 litre ile 1.5-3 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. Düz boya olarak uygulanacak ise uygulama yapılacak yüzeyin cinsine, emiciliğine ve yapısına göre 1 litre ile tek katta, 5-9 m² arasında alan boyanabilir. Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır.

Kalite Garanti Belgeleri

Bu ürün TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001, TS 18001, TS EN ISO 50001, TS ISO 10002 standartları uygunluk belgesine sahip Betek A.Ş. tarafından üretilmektedir.

Marka

ALLIGATOR

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Boya Hidrofobik dış cephe boyası Sedefli boya Dekoratif boya Ahşap boyası

Satış Noktaları