EPDM esaslı sentetik elastomerden kauçuk üretilmektedir. UV ışınları ve ozon etkisine karşı emsallerine göre daha üstün direnç gösterir. -40°C ile +120°C kadar olan ani sıcaklık değişimlerinde hiçbir özelliğini kaybetmez. Bitki köklerine, toprak ve suda bulunan tuz ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır. Yüksek uzama özelliği sayesinde dilatasyon olan yapılarda ilave önlem gerektirmeden uygulanabilir. Yapılan yaşlandırma testlerinde, 30 yıl uygulama yerinde bozulmadan durabileceği kanıtlanmıştır.

Uygulama Alanları

Her türlü yapıda dilatasyon bölgelerinin su yalıtımında kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

UV'ye dayanımlı, %300'den fazla esneyebilen, uzun ömürlü bir malzemedir. 1,20 mm - 1,50 mm ve 2,00 mm kalınlıktaki EPDM membrandan üretilmiştir. Her iki tarafı 3 cm şeritli delikle işlenmiştir. 150 mm - 1000 mm eninde 25 m'lik rulolar halinde kullanıma sunulmaktadır.

Referanslar

Bursa Şevketiye Göleti Bursa Sukay Park Adnan Menderes Havaalanı Ankara Büyükşehir Belediyesi AnkaMall AVM Ankara Sheraton Otel Dalaman Havaalanı Flame Tower Haydar Aliyev Kültür Merkezi Yıldız Teknik Üni. Davutpaşa Kampüsü Ankara Milli Savunma Bakanlığı

Marka

Lineflex

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Uygulama

Etiketler
Su ve nem yalıtımı Yalıtım Dilatasyon bandı

Satış Noktaları