Sonacoustic yüksek ses sönümleme performansına sahip, tutuşmaz nitelikte, düz ve dekoratif yüzeyler oluşturan hacim akustiği düzenleyici tavan ve duvar kaplama sistemidir. Sonacoustic mineral yün bir alt katman ve püskürtme yöntemi ile derzsiz uygulanan akustik sıva katmanlarından oluşur. Sistemin farklı doku ve renkleri mevcuttur. Derzsiz uygulanan Sonacoustic yüksek kaliteli düz ürün yüzeyi ile mimari tasarımı tamamlayan dekoratif akustik kaplama çözümleri sunar.

Uygulama Alanları

Sonacoustic çınlama ve gürültü sorunu bulunan tüm kapalı mekanların akustik düzenlemesi için kullanımı uygun, yüksek performanslı ve dekoratif bir akustik kaplama sistemidir. Sonacoustic dünya çapında, açık ofisler, toplantı ve konferans salonları, sinema ve tiyatro salonları, eğitim merkezleri, okullar, müzeler, restoranlar, eğlence merkezleri, otellerin misafir kabul bölgeleri ve benzeri mekanlarda yaygın ve etkili olarak kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

25 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,75 35 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,90 45 mm uygulama için ses sönümleme performansı: 0,95 Yangın Sınıfı: A2 s1 d0 (DIN EN 13501-1)

Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008

Marka

Sonacoustic®

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj

Etiketler
Akustik duvar kaplaması Akustik düzenleme Gürültü emici bariyer Ses yalıtımı Ses yutucu bariyer

Satış Noktaları