Sonaspray, püskürtme yöntemi ile her türlü yüzeye uygulanabilen, selüloz esaslı, yüksek ses sönümleme özelliğine sahip, yangına dayanıklı, derzsiz uygulanan, düz ve dekoratifyüzeyler oluşturan farklı doku ve renkleri bulunan hacim akustiği düzenleyici tavan ve duvar kaplama malzemesidir. Sonaspray derzsiz uygulanarak dekoratif akustik kaplama yüzeyleri oluşturulmasına olanak sağlar.

Uygulama Alanları

Sonaspray çınlama ve gürültü sorunu bulunan tüm kapalı mekânların akustik düzenlemesi için kullanımı uygun ve yüksek performanslı bir üründür. Sonaspray, dünya çapında, restoranlar, açık ofisler, toplantı ve konferans salonları, sinema ve tiyatro salonları, eğitim merkezleri, okullar, müzeler, restoranlar, eğlence merkezleri, otellerin misafir kabul bölgeleri ve benzeri mekânlarda yaygın ve etkili olarak kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler

Sonaspray SP 32 mm ses sönümleme performansı: 0,90 Sonaspray FC 25 mm ses sönümleme performansı: 0,80 Yangın sınıfı; B s2 d0 (DIN EN 13501-1) Isı İletkenlik Değeri λ = 0,032 W/mK Standart renkler: Beyaz, kar beyazı, açık gri, gri, antrasit, siyah

Kalite Garanti Belgeleri

CE, ISO 9001:2008

Marka

Sonaspray®

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj

Etiketler
Akustik duvar kaplaması Akustik düzenleme Gürültü emici bariyer Ses yalıtımı Ses yutucu bariyer

Satış Noktaları