Sikaflex®-11 FC+ tek bileşenli, nem ile kürlenen, poliüretan esaslı elastik derz dolgu mastiği ve çok amaçlı yapıştırıcıdır. İç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

Uygulama Alanları

Sikaflex®-11 FC+, derz dolgu mastiği ve çok amaçlı yapıştırıcıdır, bu nedenle bir çok değişik uygulama alanı vardır. Sikaflex®-11 FC+; derz dolgu mastiği olarak yatay ve düşey derzlerde, beton ve boru kılıfı arasındaki boruların ses yalıtımlarında, çeşitli bölmelerin arasında derz dolgusu olarak, metal ve ahşap konstrüksiyonda, havalandırma kanallarının imalatlarında ve benzeri bir çok uygulamada kullanılır. Sikaflex®-11 FC+; çok amaçlı yapıştırıcı olarak iç ve dış mekanlarda, pencere denizliklerinin, eşiklerin, merdiven basamaklarının, süpürgeliklerin, taban plakalarının, çarpma koruma plakalarının, prefabrike elemanların, çeşitli kaplama plakalarının yapıştırılması uygulamalarında ve benzeri bir çok uygulamada kullanılır.

Teknik Özellikler

Görünüm/Renk: Beyaz, beton gri, kahverengi, siyah, bej Ambalaj: 300 ml kartuş / 380 gr 600 ml sosis / 770 gr Kimyasal yapı: Tek bileşenli, nem ile kürlenen poliüretan

Kalite Garanti Belgeleri

EMICODE EC 1PLUS R, Çok Düşük Emülsiyon LEED®, EQc 4.1

Marka

Sika

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Derz dolgusu Poliüretan yapıştırıcı Yapıştırıcı Derz dolgu malzemesi

Satış Noktaları