Artstone doğaltaş, tuğla, beton, ahşap veya oksit görünümlü dekoratif panel sistemleri

Uygulama Alanları

İç ve dış mekânlarda duvar kaplaması olarak kullanılır. Tavan ve dış cephe kaplaması olarak tercih edilebilir. Konut, otel, restoran, prefabrike yapılar, standlar, spor merkezleri, SPA & havuz alanları, kafe, ofis, mağazalar ile mutfak ve banyo gibi hijyen gerektiren mekanlarda da kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Fiberglas, polyester mastik ve doğal taş tozundan elde edilmiştir. Alev almaz. Hafiftir, ortalama ağırlık 6-7 kg/m² düzeyindedir. İnce fakat dayanıklıdır. Darbelere karşı dayanıklıdır ve darbe emici özelliğe sahiptir. Temizlenmesi kolaydır, yıkanabilir, silinebilir. UV ışınlarına dayanıklıdır. Su ve nemden kesinlikle etkilenmez. Her türlü doğal taş, beton, kiremit ve tuğla görünümünde birçok alternatif mevcuttur. Vida ve dübel yardımıyla kaba inşaatı bitmiş duvar ve tavanlar dahil her türlü yüzeye uygulanabilir. Kanserojen madde içermez. Dış cepheler için uygundur. -20°C ile +70°C arasında üründe genleşme oranı % 0,2 dir. 20 yıl ürün, 5 yıl montaj garantisi mevcuttur.

Kalite Garanti Belgeleri

14001:2004, ACS OHSAS 18001, Euroclass TS EN 13501-1 standartlarında “A2” Yangın Sınıfı Belgesi

Marka

Artstone

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Polyester levha Dekoratif duvar kaplaması Fiberglas duvar kaplaması Dekoratif duvar paneli Yapay taş duvar kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları