Dekoratif duvar panelleri; dekoratif amaçlı kullanımının yanısıra ısı ve ses yalıtımı sağlayan, nemden etkilenmeyen, antibakteriyel, ömrü bina ömrüne eş, doğaya ve çevreye zarar vermeyen geri dönüşümlü bir malzeme olan EPS bloklarının CNC tezgahlarda kesilerek, üzerlerinin özel bir kaplamayla kaplanması sonucu oluşan ve son teknoloji makinelerle boyanarak, üzerlerine koruyucu katmanların atılmasıyla ortaya çıkan doğal taş görünümü ve dokusuna sahip panellerdir.

Uygulama Alanları

Tüm yapıların (konut,villa, prefabrik, konteyner vb.) iç ve dış cephelerinde kullanılır.

Teknik Özellikler

Taş desen: Kalınlık: 2 – 6 cm aralığında üretilebilir. Ebat: 120x50 cm Ağırlık: 2500 gr/plaka (0.60 m²) Ahşap ve mermer desen: Kalınlık: 2 cm’ den başlayarak 20 cm’ye kadar istenen kalınlıkta üretilebilir. Ebat: 200x60 cm Ağırlık: 5100 gr/plaka (1.20 m²) Dış mekanda ısı yalıtımına, iç mekanda ses yalıtımına katkı ve dekoratif görüntü sağlar. Uygulaması son derece kolaydır, uygulandığı alana inşaat kirliliği yaratmaz. Ürünlerde nano teknoloji, UV dayanımlı, ithal boya kullanılmaktadır. Nihai üründür (boya vb. ilave işlem gerektirmez). İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Hafiftir, uygulandığı alana ilave yük bindirmez. Yıkanabilir ve silinebilir. Yalıtım özelliğini yitirmez. Geri dönüşümlüdür. B1 Sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.

Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE, ISO 9001

Marka

RAMSOY

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı

Hizmetler

Proje, Uygulama, Taahhüt

Etiketler
Cephe kaplaması Isı yalıtımlı cephe paneli Isı yalıtımlı duvar paneli Cephe paneli Dekoratif duvar paneli Bitirme İşleri

Satış Noktaları