Dekoratif duvar panelleri; dekoratif amaçlı kullanımının yanı sıra ısı ve ses yalıtımı sağlayan, nemden etkilenmeyen, antibakteriyel, ömrü bina ömrüne eş, doğaya ve çevreye zarar vermeyen geri dönüşümlü bir malzeme olan EPS bloklarının CNC tezgahlarda kesilerek üzerlerinin özel bir kaplamayla kaplanması sonucu oluşan ve son teknoloji makinelerle boyanarak üzerlerine koruyucu katmanların atılmasıyla ortaya çıkan doğal taş görünümü ve dokusuna sahip panellerdir.

Uygulama Alanları

Tüm iç ve dış cephelerde

Teknik Özellikler

Dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımı sağlar. Esnek yapı, darbe emiş özelliği ve mekanik dayanıklılığa sahiptir.Su emme oranı çok düşük olup; nem ve rutubetten etkilenmez.Çevre dostu, içinde ve üretiminde ozon tabakasına zarar verici CFC gibi maddeler içermez. Antibakteriyel olan paneller, alev yürümeyen B1 sınıfı hammaddeden üretilmektedir. İstenilen et kalınlığına göre üretimi yapılabilir.

Kalite Garanti Belgeleri

TSE, CE, ISO 9001

Marka

RAMSOY

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Proje

Etiketler
Dekoratif cephe kaplaması Isı yalıtım paneli 3 boyutlu duvar paneli Dekoratif duvar kaplaması Dekoratif duvar paneli Bitirme İşleri

Satış Noktaları