Piks Stone çimento esaslı, doğal taş görünümlü dekoratif duvar kaplama taşlarıdır. Piks Stone ürünlerinin her bir parçası; doğal taşların kopyalanması ile oluşur. Özel kaplama teknikleri ile imal edilen Piks Stone ürünleri, yapılarda çok pratik ve ekonomik biçimde uygulanır.

Uygulama Alanları

İç ve dış mekânlar, villa, otel, restoran, şarap mahzenleri, prefabrike yapılar, kafe ve barlar, konut, ofis, mağaza ve showroom, fuar standları, portatif uygulamalar, bahçe, mutfak, tavan, banyo ve diğer duvar kaplamaları

Teknik Özellikler

Ağırlık: Tuğla modellerinde 20 kg/m², diğer modellerde 35-40 kg/m² Kalınlık: Tuğla modellerde 1-1,5 cm, diğer modellerde 3-4 cm arasında Ürünler çimento, hafif agrega, su ve bazı kimyasal katkılardan üretilir. Fiziki yapısı itibariyle her türlü yüzeye rahatlıkla uygulanabilir ve gerek renginden gerekse fiziki dokusundan hiçbir şey kaybetmeden yıllarca kullanıcısına hizmet verir. Yapısındaki boşluklu hafif agrega sayesinde, Piks Stone ürünleri hem ısı, hem de ses yalıtımına katkıda bulunur. Ayrıca, mevcut bir yalıtımın üzerine de sorunsuzca ve güvenli bir şekilde uygulanabilir. Tüm modeller için özel olarak tasarlanmış köşe taşları sayesinde, dış köşelerde blok taş görüntüsü yakalanarak, tüm duvarlarda daha gerçekçi ve doğal bir görüntü elde edilir. Seramik yapıştırıcısına benzer bir yapıştırıcı ile rahatlıkla uygulanabilir.

Marka

PİKS STONE

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Proje, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Cephe kaplaması Yapay taş Cephe tuğlası Duvar kaplaması Yapay taş duvar kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları