Yukarı Git

Deka Boya İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Küçükbakkalköy Mah. Yenidoğan Cad. Hazar Sok. No:4, Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

1965 yılında İstanbul’da kurulan San Deco, kurulduğu dönemde pazarın ihtiyaçlarına uygun iç ve dış cephe boyaları ve sıvalar üretmeye başlamıştır.Pazarda talebin çeşitlenmesi ile birlikte ürün gamını sürekli yenilemiş ve dinamik bir ürün portföyü oluşturmuştur.Sandeco 90’lı yılların sonunda özellikle efekt (dekoratif) boya çeşitliliğini arttırmaya yönelik bir strateji belirlemiş ve bugüne kadar bu stratejiye bağlı kalarak özellikle dekoratif boya alanında sektörünün önde gelen markası olmuştur.

İnşaat sektöründeki gelişmeler ve artan ürün ihtiyaçlarına paralel olarak ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.Özellikle yalıtım ürünlerine yönelik Arge çalışmalarına ciddi zaman ve bütçe ayırarak, tüketici memnuniyetini üst seviyede tutacak yeni ürünler geliştirmiştir.

Çok kısa süre sonra pazara girecek olan yalıtım ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilecektir.

Sandeco bugüne değin olduğu gibi bundan sonrada, üretim sürecinde modern üretim teknolojilerini kullanarak,yenilik ve gelişmelere odaklanarak sektördeki varlığını hissettirmeye devam edecektir.

Türkiye’de başlayan bu hikaye bugün 3 kıtada ve yaklaşık 32 ülkede devam etmektedir.

Farklılıkların zenginliğini içselleştiriyoruz; çalıştığımız ülkelerin yerel kültürlerini, zevklerini ve beklentilerini dikkate alıyor ve tüm farklılıklara saygı gösteriyoruz. Esnek üretim yapımız sayesinde  müşterilerimizin farklı taleplerini hızla değerlendiriyor  ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Bugün San Deco, hizmet ve kalitesinden memnun müşteri portföyü ile tüm dünyada güçlü ve uzman bir şirket durumundadır. Gerek yurt dışındaki distribütör ve bayilerimiz gerekse yurt içindeki müşterilerimiz ile sektörümüze değer katmaya devam ediyoruz.

San Deco merkez ofisimiz, farklı ülkelerden kişilerin uyum içinde çalıştığı çok uluslu bir çalışma ortamına sahiptir. Merkez ofisimizde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca, Portekizce, Türkçe, Arapça dillerini konuşabilen satış ekibimiz mevcuttur.