2001 yılında ilk Plus ürünü olarak üretimine başlanan Betopanplus®; ilk ürün olan Betopan®‘ın iki yüzeyinin, yongasız fakat doğal mineraller ve çimento içeren bir karışımla kaplanmasıyla oluşturulmuştur. Bu şekilde, bağıl neme bağlı hareketi çok daha düşük, dış etkenlere karşı kaliteli bir beton kadar dayanıklı, yüzeyi beton üzerinde uygulanabilecek bütün boyalara uygun bir levha doğmuştur. Sağlam, uzun ömürlü, boya tutuculuğu fazla, güçlendirilmiş çimentolu yonga levha çoğunlukla giydirme dış cephe sistemlerinde kullanılmaktadır. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Prefabrik yapılar için idealdir. Montajı hızlı ve kolaydır. Her iki yüzeyi de doğal malzemelerle zırhlandırılmıştır.

Uygulama Alanları

Dış mekanlarda (cephe ve levha giydirme, yalı baskı, saçak altı ve alınları, bahçe duvarlarının kaplanması, eski binaların yenilenmesi) İç mekanlarda (dekoratif uygulamalarda)

Teknik Özellikler

Kalınlık: 8/10/12/14/16/18 Genişlik: 1250 mm Uzunluk: 2500/2800/3000 mm Yoğunluk: 1450 ± 75 kg/m³ Yangın karşısındaki davranış sınıfı: A2-S1,d0 Eğilme dayanımı: > 9 N/mm² Eğilmedeki elastikiyet modülü: > 4500 N/mm² Özel: Üretimde diğer kalınlıklar, kesimde en ve boyda özel kesimler mümkündür.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, CE

Marka

betopanplus®

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Etiketler
Duvar paneli Cephe paneli Dış cephe kaplaması Çimento bağlayıcılı levha Çimento esaslı dış cephe kaplaması Bitirme İşleri

Satış Noktaları