İki bileşenli çimento esaslı elastik su yalıtım malzemesi, seramik kaplama veya şap öncesi ideal su yalıtım malzemesidir. Toz bileşen: Çimento esaslı, işlenebilirliği ve su geçirimsizliği artırıcı kimyasal katkılar içerir. Sıvı bileşen: Emülsiyon polimer (akrilik) esaslı.

Uygulama Alanları

Banyo, WC, duş gibi ıslak hacimli mekanlarda, temel ve perde duvarlarda, beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerine uygulanır. Birinci kat yatay, ikinci kat dikey olmak kaydıyla en az iki kat uygulanmalıdır.

Teknik Özellikler

Toz bileşen: Gri renkli Sıvı bileşen: Beyaz renkli Karışım oranı: 5,5 lt. sıvı/20 kg. toz Karıştırma: 3 dk. max. 500 devir/dk. karıştırıcı ile Kap ömrü: 3 saat Kullanıma alma süresi: 1 hafta Tüketim: 1,5-2 kg./m² (tek katta 1 mm. kalınlık için) Katlar arası bekleme süresi: 5-6 saat Raf ömrü: Açılmamış ambalajında kuru ortamda 12 ay (toz ve sıvı) Yüksek tutunma gücüne sahiptir. Donatı veya çelik için korozif değildir. Yatay ve düşey yüzeylerde uygulanabilir. Betonda karbonatlaşmayı engeller. Donma - çözünmeye karşı dayanıklıdır. Fırça, mala veya rulo ile kolay uygulanır. İçme suyu temasına uygundur.

Kalite Garanti Belgeleri

TS EN 14891, ODTÜ İçme Suyu Uygunluk Belgeleri

Marka

YYK Yurtbay Yapı Kimyasalları

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Harç Hazır harç Su yalıtım harcı

Satış Noktaları