Şıklığı Good Design, reddot, IF ve Design Plus tasarım ödülleri ile tescillenmiş, kalitesi Alman LGA ve GET enstitülerince onaylanmış olan CeraLine, paslanmaz çelik, renkli cam ve ahşap desenli kapak seçenekleri ile hemzemin duş uygulamalarına eşsiz güzellikte bir bitiş sağlıyor. CeraLine, hemzemin duş drenajında son derece önemli olan su yalıtımı, kokunun önlenmesi ve su tahliye hızı konularında gösterdiği performans ile EN 1253 standardı uygunluk belgesine hak kazanmış bir lineer yer süzgecidir.

Uygulama Alanları

Hemzemin duşlar-seramik, mermer, doğaltaş zeminli duşlar.

Teknik Özellikler

DIN EN 1253’e göre test edilmiş debi 48 lt/dak. Ø50 mafsallı yan veya alt çıkış. Paslanmaz çelik kanal gövdesi. Minimum 90 mm uygulama yüksekliği. Kendinden meyilli, su biriktirmeyen kanal yatağı. Ses yalıtımlı, yükseklik ayarlı ayaklar. Pürüzlendirilmiş, likit su yalıtım malzemeleri ile uyumlu yalıtım yakası. Temizlenebilir, ekstra yüksek koku fermatürü. Polipropilen sifon gövdesi.

Kalite Garanti Belgeleri

DIN EN ISO 9001 DIN EN 1253 Standardı uygunluk, LGA onaylı GET Kalite onayı 10 yıl garanti (8.000.000 Euro bedele kadar sigorta kapsamında)

Marka

Dallmer

Firma Ürün İlişkileri

Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı

Etiketler
Duş kanalı Koku fermatürlü süzgeç Süzgeç Izgara

Satış Noktaları