Yapıların taşıyıcı sisteminde yapı çeliği kullanarak çok değişik geometri ve formlarda yapı üretilebilir. Diğer malzemelerle geçilemeyecek büyük açıklıklar, çelik malzeme kullanılarak geçilebilir. Yapıda, büyütme veya tadilat yapılmak istenildiğinde kolaylıkla yapılabilir. Yüksek mukavemetli bir malzedir. Öz ağırlığının taşıdığı yüke oranı çok düşük olup, deprem hesabında ve temel sisteminde ekonomi sağlar.

Uygulama Alanları

Fabrikalar, lojistik depolama yapıları, ofis binaları, alışveriş merkezleri, okullar, terminal binaları, konutlar, katlı otoparklar, spor salonları, uçak hangarları, kültür ve sanat yapıları, köprüler, tarihi eserlerin restorasyonu

Teknik Özellikler

Kalite : Malzeme olarak St-37,St-44,St-52 kalitesinde yapı çeliği kullanılmaktadır. Açıklık: 80 m'ye varan kolonsuz geniş açıklıklar geçilebilmektedir. İmalat: Çelik taşıyıcı sistemi oluşturan tüm elemanlar fabrika ortamında imal edilmektedir. Birleşimler:Fabrika ortamında imal edilen çelik taşıyıcı sistem elemanlarının montajı civata somun vb.bağlantı elemanları kullanılarak yapılmaktadır. Döşemeler: Çelik+betonarme kompozit döşeme sistemi uygulanmaktadır.

Marka

Çelik Yapı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Fizibilite hizmeti Tasarım hizmeti Müteahhitlik hizmeti

Satış Noktaları