Fiberton GRC (cam elyaf takviyeli beton) cephe kaplama panelleri fiber takviyeli beton kabuk ile gerekli özelliklerdeki konstrüksiyondan oluşan yapılarda, döşemeler arası monte edilen, projelerine göre özel üretilen, istenmesi durumunda pencere söveleri, kat silmeleri ve bazı uygulamaları da ihtiva eden, istenen renk, doku ve ebatlarda üretilebilen hafif cephe kaplama panel sistemleridir. Fiberton GRC (cam elyaf takviyeli beton) cephe kaplama sistemleri mimar ve mühendislerin özgün ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarzdaki tasarımlarına uygulama imkanı sunan bir cephe kaplama sistemidir.

Uygulama Alanları

Rezidans, kuleler, çok katlı binalar, oteller, iş merkezleri, çelik strüktürlü bina cepheleri, prefabrike yapılar

Teknik Özellikler

1.2 cm – 1.5 cm kalınlığında GRC’nin (cam elyaf takviyeli betonun) istenilen tasarımda üretilerek, çelik karkas bağlantı elemanları ile bina dış cephelerine monte edilir. Hızlı montajı sayesinde zamandan tasarruf edilmesini sağlar. A1 yanmazlık sınıfındadır. İklim şartlarına dayanıklıdır. Hafiftir. (birim ağırlığı 35-40 kg/m²) ısı yalıtımlı paneller TS 825’in öngördüğü ısı iletkenlik değerlerini sağlamaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE, GRCA

Marka

Fiberton Prekast

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt

Etiketler
Cephe elemanı Prekast söve Isı yalıtımlı cephe paneli Cam elyaf takviyeli plastik cephe levhası Dekoratif dış cephe elemanı Bitirme İşleri

Satış Noktaları