Yukarı Git

Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi

Barbaros Mah. Uğur Sok. No:2/2, 34662, Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

2009 yılında sektörel yayıncılıkta “İlkeli, güvenilir, çağdaş sektörel yayıncılık” ekolü ile atılan ilk adımla Yalıtım, Çatı ve Cephe, Su ve Çevre Teknolojileri, Tersane, Water Environmental Technologies ve Boat Builder Türkiye dergilerini çatısı altında toplayan B2B MEDYA, kuruluşundan itibaren takip ettiği sektörler ile süren yolculuğunda bugün ulaşılan noktada Yeşil Bina dergisini de okurlarına kazandırmıştır.

Gelişen teknoloji ile birlikte medyadaki yenilikleri ve gelişmeleri takip eden B2B MEDYA internet ile dergilerini birleştirme noktasına giderek bugün yayınlamayı sürdürdüğü yayınları internette de okunabilmektedir. Bugün, ayda 10000 den fazla kişi profesyonel rekabet ve bilgi avantajını kazanmak için B2B MEDYA yayınlarını takip ediyor.

Zengin veri tabanı ile B2B MEDYA insert dağıtımı, e-posta ile işletmelerin pazarlama iletişimi çalışmalarına yardımcı olarak işletmeleri hedef kitlelerine en kısa ve en etkili yoldan ulaşmalarını sağlamaktadır.

B2B MEDYA’ nın sürdürdüğü kaliteli yayıncılık anlayışı, profesyonel bakış açısı ve mesleğinin etik ilkelerine sahip çıkması sürdürülebilir yayıncılık anlayışının temellerini oluşturmaktadır.