VELUX çatı pencereleri, maksimum cam alanı; kullanıcı dostu, modern ve ergonomik tasarımı; hızlı ve güvenli montajı; patentli «Thermo Technology» ile maksimum enerji verimliliği gibi özelliklerle gün ışığı, konfor ve enerji kavramlarını yeni standartlara taşımıştır. Cam alanı %18 oranında artırılmış ve mekana daha fazla gün ışığı alınmasına imkan sağlanmıştır. VELUX INTEGRA® dokunmatik kontrol paneli ile tek dokunuşla tüm ürünlerin kontrolü mümkündür.

Uygulama Alanları

VELUX Çatı pencereleri 15-90o arasındaki (min %28) eğimlere sahip tüm çatı ve çatı kaplama malzemeleriyle sorunsuz kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

Lamine edilmiş İskandinav çamı (GZL/GGL Model) ya da ömür boyu bakım gerektirmeyen ahşap üzeri beyaz poliüretan kaplama (GGU model) seçenekleri mevcuttur. Manuel kontrolün yanı sıra, isteğe bağlı olarak akıllı sisteme sahip uzaktan kumandalı pencereye (INTEGRA®) dönüşüm imkanı vardır. Gizli motor ve kablolamaya gerek olmadan Solar seçenek ile bu uygulama sonradan da pencereye eklenebilir. Bu sisteme pencereyi otomatik olarak kapatan yağmur sensörü de dahildir. Tüm pencerelerle uyumlu manuel ya da uzaktan kumandalı perde seçenekleri mevcuttur.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001, 5 Yıl Garanti

Marka

VELUX

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis

Etiketler
Çatı ışıklık sistemleri Çatı penceresi Pencere Bitirme İşleri

Satış Noktaları