Yukarı Git

Cansan Alüminyum Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

HOSAB Hasanağa Org. San. Bölg. 14.Cad., 16370, Nilüfer, Bursa, Türkiye

Firma Hakkında

1990 yılında kurulan Cansan Alüminyum, Türkiye’nin önde gelen alüminyum profil üreticilerindendir, 100.000 m² alan üzerinde kurulu, teknolojik donanımı yüksek, modern fabrikasıyla 36.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir.
Tecrübeli ve profesyonel ekibi ile hassas toleranslı, özel alaşımlı, üstün nitelikli alüminyum profiller üretiminde uzmanlaşmıştır.
 
Kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat operasyonları ile üretimini entegre hizmet anlayışı içerisinde sürdüren firmamız her türlü endüstriyel profil, mobilya profilleri, inşaat profilleri, solar profilleri ve otomotiv profillerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Üstün tasarım ve mühendislik gücü, talaşlı imalattaki yetkinliği ve kapasitesi firmamızın fark yaratan güçlü yönlerindendir.
 
Alüminyum ve alaşımları üzerindeki uzmanlığını Yeşilova Holding Ar-Ge desteği ile güçlendiren Cansan Alüminyum, en zorlu toleranslarda en nitelikli ürünlerin üretimini gerçekleştirerek 30’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.