Buhar geçirgen nitelikli su yalıtım örtüsü DELTA-MAXX-X, yüksek yırtılma dayanımına sahiptir ve en üst seviyede su yalıtımı sağlar. Patentli yeni teknolojisi sayesinde, DELTA-MAXX-X'in kendinden yapışkanlı bindirme kenarlarında, sıfırın altında düşük sıcaklıklarda dahi güvenilir yapışma sağlanır. Böylece, olumsuz hava koşullarında, -10°C'a kadar soğuk mevsimlerde dahi eğimli çatılar ve giydirme cephelerin inşa veya yenilenmesine olanak sağlarken bilhassa inşa esnasında yüksek çalışma güvenliği sunar. Özel kaymaz yüzeyi sayesinde, malzeme ıslansa bile üzerinde güvenli bir şekilde çalışılabilir. Şiddetli yağmur testini geçen DELTA-MAXX-X, dolu tanelerinin çarpma etkisine de dayanıklıdır.

Uygulama Alanları

Eğimli çatılarda, OSB gibi kaplama altı tahtası üzerine döşenebilmesinin yanı sıra bir kaplama altı tahtası kullanılmadan ısı yalıtımı üzerine direkt olarak da serilebilir. Giydirme cephelerde de ısı yalıtımını rüzgar, toz, yağmur, su buharı ve yoğuşmaya karşı koruma amaçlı olarak, ısı yalıtımı ile dış cephe kaplaması arasına döşenir.

Teknik Özellikler

Yırtılma mukavemeti: Yaklaşık 500/500 N/5cm Su geçirim derecesi (EN 13859-1+2): Su geçirmez W1 Sd değeri: Yaklaşık 0,15 m Ağırlık: Yaklaşık 190 gr/m² Rulo ölçüsü: 50 m x 1,5 m

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001: 2000, CE

Marka

DELTA®-MAXX X

Firma Ürün İlişkileri

Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı, Yabancı Ortaklığı

Hizmetler

Danışmanlık

Etiketler
Çatı yalıtımı Kiremit altı örtüler Su ve nem yalıtımı Su yalıtım membranı Çatı pulu altı membran Çatı örtüsü

Satış Noktaları