Yukarı Git

Brassco / Artes

İTOSB 3.Cadde No:29 Tepeören, Tuzla, İstanbul, Türkiye

Firma Hakkında

Artes Pirinç Baskı Mamulleri San. ve Tic.Ltd.Şti 1989 yılında İstanbul Paşabahçe’de üretim ve ticari faaliyetlerine başlamış; 2005 yılında İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki adresine taşınmış, halen buradaki entegre fabrikasında üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Geçen zaman içinde bayii ağı çalışmaları ve BRASSCO tescilli markası ile yurtiçinde ve ihracattaki yükselişini sürdürmüş, yurt dışında kapı kolu ve pirinç mamulleri konusunda önemli prestije sahip İtalyan markalarının en iyi alternatifi olarak anılmaya başlamıştır.
 
Yine yurt dışındaki bayilerimizin talepleri doğrultusunda “özellikle Ukrayna-Azerbaycan-Türki Cumhuriyetler” 2006 yılında elektronik otel kilitleri konusunu Ar-Ge kapsamına almış, 20 yıllık üretim bilgi birikimi sayesinde ve teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda sektörde hızlı bir satış grafiği yakalamıştır.
 
Türkiye’de ilk defa elektroforetik lak tesisini kuran Artes, bugün de bu teknolojinin en gelişmiş şeklini uygulamakta, ayrıca bilinen en sert ve dayanıklı yüzey kaplama çeşidi olan PVD kaplama seçeneğini de müşterilerine sunmaktadır.
Bu firmaya ait 1 ürün listelendi.