Uygulanacak mekanların ölçüsüne göre, istenilen yüksekliğe ve genişliğe adapte edilerek proje gereksinimleri ve müşteri isteklerini karşılayan derzli ve klipsli, demontabl, sabit ve yarım seçenekleri ile hacimleri bölmeye yarayan alüminyum profilli bölme duvar sistemleridir.

Uygulama Alanları

Sağlık kurumları, iş merkezleri, ofisler, toplantı ve kongre salonları, eğitim kurumları, otel ve dinlenme tesisleri, kültür merkezleri, bankalar, alışveriş ve eğlence merkezleri, konut projeleri

Teknik Özellikler

Tasarım patentli alüminyum profillerden imal edilmiş, tavan ve zemine monte edilebilen, gerek tek veya çift camlı gerekse dolu paneller (doğal ahşap, melamin, laminat) şeklinde uygulanabilen sistemlerdir. Camlı bölmelerde dikmelerden arındırılmış polikarbon şeffaf birleşim elemanları ya da UV laser cam cama birleşim uygulanarak geleneksel panellere göre mekanik dayanıklılığı etkilemeden şeffaflık duygusuna yeni bir boyut kazandırılmaktadır. Derzli ve klipsli modellerin taşıyıcı iç dikmeleri galvaniz çelik, diğer modellerin ise alüminyum profillerden üretilmektedir. LEED ve BREEAM sertifikalı projelerde kullanılabilir özelliktedir.

Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, TS EN 755-1, TS EN 755-9, TS 4922, BM

Marka

MOOD

Firma Ürün İlişkileri

Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, Satış Pazarlamacı

Hizmetler

Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt

Etiketler
Alüminyum bölme Cam bölme Camlı bölme Demontabl bölmeler Jaluzili bölme Ofis bölme sistemi Bölme sistemi

Satış Noktaları