Kaubilat 1K tek komponentli, polistiren takviyeli kalın bitüm kaplamadır, kullanıma hazırdır. Kaubilat 2K çift komponentli, fiber takviyeli kalın bitüm kaplamadır. Kaubilat 1K ve 2K kuru ve hafif nemli yüzeylere iyi yapışır, çatlakları örter. Kaubit KSK tamamı kendinden yapışkanlı membrandır. Eşit kalınlıkta yüzey yalıtımı sağlar, üstü delinmeye karşı film kaplıdır. Yüksek elastikiyete sahip yalıtım bantları, su geçirmez NBR kauçuktan üretilmiştir.

Uygulama Alanları

Membranlar basınçlı ya da basınçsız su sızıntılarına karşı bodrumlarda, temellerde, betonarme elemanların birleşim yerlerinde, boru geçişlerinde, balkon ve teraslarda kullanılırlar. Kauçuk yalıtım bantları banyo, teras, havuz ve dilatasyon derzlerinde sızdırmazlık sağlar. Keçeli butil bantlar kapı - pencere doğramaları ve giydirme cephe profillerinin derzlerinde sızdırmazlık sağlamak için kullanılır.

Teknik Özellikler

Membranların çatlakları kapatma özelliği vardır, pozitif yönden gelen suya karşı etkilidirler. Uygulama sıcaklığı +5°C ile +30°C arasındadır. Gri renk kauçuktan üretilen dilatasyon bantları 120-150-200-240 ve 300 mm genişliklerdedir. Su basıncı dayanımı 3 bar'a kadardır.

Kalite Garanti Belgeleri

ETA - 08/0250

Marka

Kaubilat, Kaubit, Sliontec

Firma Ürün İlişkileri

İthalatçı

Etiketler
Bitümlü su yalıtım malzemesi Likit membran Membran

Satış Noktaları