Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu, suya ve rutubete karşı kullanılan kauçuk katkılı hiçbir dolgu maddesi içermeyen kullanıma hazır bir bitüm solüsyondur. Bünyesindeki solventin buharlaşması ile sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde yapışarak suya karşı dayanıklı film tabakası oluşturur.

Uygulama Alanları

Temel ve temel kazıklarında istinat ve perde duvarlarında, zemin nemi sızıntı sularına karşı teras çatılarında, balkonlarda ve gizli derelerde, yağış sularına karşı galeri, drenaj ve su kanallarının yalıtımında, metal yüzeylerin korozyonuna karşı korunmasında, bitümlü membran uygulamalarında astar olarak kullanılır.

Teknik Özellikler

Keskinim kauçuklu bitüm solüsyonu uygulama yapılacak yüzeyin sadece su ile temas eden tarafına uygulanır. Hazır bir üründür. Isıtma gerektirmez, rulo ve fırça ile uygulama yapılabilir. Takriben 4 saatte kurur. Uygulamanın birkaç kat yapılması gerekiyor ise; katlar arasında birer gün beklenmesi tavsiye edilir. Yüksek basınca dayanıklılık isteniyor ise; cam tülü, keçe, tecrit bezi gibi taşıyıcılar ile takviye edilebilir. Brüt: 17 kg – Net: 18 lt Sarfiyat: 400 g/m² Gerektiğinde sentetik tiner ile %10 oranında inceltilebilir.

Marka

Keskinim İzolasyon

Firma Ürün İlişkileri

Üretici

Etiketler
Bitümlü likit su yalıtım malzemesi Likit membran Temel yalıtımı Su yalıtımı Bitüm solüsyonu

Satış Noktaları