Yukarı Git

Yüzer Döşeme Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Yüzer Döşeme Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yüzer Döşeme Sistemi teklifinizi hemen alın!
ARMADA GROUPE
Doğu Sanayi Sitesi 2. Blok No:11 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-4522060
0212-4522027
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Bina yüklerini azaltır, yalıtım üstü koruma şapı, kaplama harcı ve derz dolgusu gerektirmez. Su veya ısı yalıtımının üzerine sabitlemeden serbest döşeme yapılabilir, böylece yalıtım katmanına her an müdahale imkanı sağlar. Yüksek yük dayanımına sahiptir. (min.1.000Kg/Adet) Açık derz sistemi sayesinde hızlı drenaj sağlar, kaplama üzerinde su biriktirmez, göllenme oluşmaz. Ayaklar ile kaplama arasındaki boşlukta tesisat ve kablolama yapılabilir. Uygulaması kolay, hızlı ve ucuzdur, her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir. Demonte özelliği ile yalıtım tesisat aksları ve kaplama plakasındaki sorunlara anında cevap verir, tamiratlarda kırım yapmadan, işçilik, zaman ve malzeme tasarrufu sağlar. Farklı kotları tek kotda toplamak mümkündür. Doğal ahşap ve kompozit decklerin suyla temasını keserek kullanım ömrünü oldukça uzatır. %100 geri dönüşümlüdür. TSE-K 99 standartlarına uygun üretilmektedir.
Uygulama Alanları
Peyzaj alanları, yürüyüş yolları, teras, avlu, kat balkonları, kent meydanları, kuru havuzlar, platformlar gibi gezilebilir tüm alanlarda uygulanabilir.
Teknik Özellikler
35-1.090 mm arası, yükseklik ayarı yapılabilen dairesel kesitli, adet başına 1.000 kg basma kırılma dayanımına sahip, PP (polypropylenecopolymere) maddesinden üretilen yüzer (yükseltilmiş) döşeme ayaklarıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE-K 99, 5 Yıl Ürün Garantili