Yukarı Git

Yapay Taş Yer Kaplaması/GEOSTEEN® Geoantica Bergamo

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Yapay Taş Yer Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yapay Taş Yer Kaplaması teklifinizi hemen alın!
ARMADA GROUPE
Doğu Sanayi Sitesi 2. Blok No:11 Yenibosna, 34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-4522060
0212-4522027
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Koruma faktörlü, renklendirici pigment içermeyen, kompoze plaklardır. Bu plaklar çift katmanlı olup üst yüzey dünyanın 8 ayrı bölgesinden elde edilen dere ve dağ çakıllarından oluşur. %100 doğal hammaddeden oluşması sayesinde zengin renk ve doku seçenekleri sağladığı gibi estetik doku oluşturarak, modern çizgilere doğal bir görünüm kazandırır.
Güneşin (ultraviyole,Zenon) yıpratıcı ve soldurucu ışınlarından etkilenmez. Sürtme ve renk haslıkları yüksektir. Sirkülasyonu yoğun alanlarda yüksek dayanıma sahiptir. Yüzeydeki mikro boşluklar tamamen kapalıdır. Bu sayede algea (yosun), şarap, ağaç reçinesi gibi başlıca kirletici ve tutuculara karşı mükemmel bir koruma sağlar.
Protection plus koruma sistemi sayesinde beton çekirdeği ve hidrofobik ajanlarla plakların gövdesine su girmesine engel olur. Böylece soğuk havalarda beton çekirdeği, çatlama ve kırılma riskine karşı korunmuş olur.
Uygulama Alanları
Dış mekanlar olmak üzere, kamusal alanlarda, iş ve alışveriş merkezlerinde, eğitim binaları, belediye, sanayi tesisleri, turizm tesisleri, konut ve site peyzaj alanlarında, tüm park ve bahçe düzenlemelerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Avrupa EN 1339 standartlarında üretilen çift tabakalı beton plakların yüzey korumaları FACTOR 15 ve FAKTOR 30 olarak iki çeşittir.
Yüzeydeki mikro boşluklar tamamen kapalıdır.
Ebatları; 60x30x6, 60x60x6, 80x40x6, 80x80x6 cm ölçülerinde çift tabakalıdır.
Kalite Garanti Belgeleri
NEN–EN 771-3:2011, K42363 KOMO attest-met‐productcertificaat (Kampen),
K20872 KOMO attest-met-productcertificaat (Veghel)