Yukarı Git

Ticari Tip Rulo PVC Zemin Kaplaması

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Taahhüt
PVC - Vinil - Linolyum fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için PVC - Vinil - Linolyum teklifinizi hemen alın!
Unigen Yapı Malzemeleri İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti.
İnönü Mah.Kayışdağ Cad. Kandiş İş Merkezi No:128 K:1 D.2 Küçükbakkalköy, 34785, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-5770434
0216-5770435
Kısa Tanım
Özellikle Durable ve Decotile serileri ile yoğun trafiğin olduğu tüm alanlarda kullanılan zengin renk ve desen seçeneği mevcut, çevre dostu ve geri dönüştürülebilir PVC zemin kaplamalarıdır. Calmpasso ve Comfort serileri ile bu özelliklerin yanı sıra akustik ihtiyaçlara da cevap vermektedir. Estetik ve kaliteyi bir araya getiren LG HAUSYS Floors, ürünlerindeki desen seçenekleri ile farklılık yaratarak, kullanıldığı mekânları ayrıcalıklı kılar.
Uygulama Alanları
Tüm ofis alanları, hastaneler, okullar, spor salonları, üniversiteler, sinema, konferans, sergi salonları, havaalanları, bankalar, oteller, kütüphaneler, mağazalar, fabrikalar, elektronik cihaz üretim tesisleri, depolama alanları vb. alanlarda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Yüzeyindeki PUR güçlendirmesi ile cila gerektirmez, bakımı kolaydır. 10 yıl garanti belgeli, antibakteriyel ve antistatiktir. Kullanım sınıfı ticari 34 ve endüstriyel 43. sınıftır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, CE Sertifikası