Yukarı Git

Parke ve Taş Zemin Görünümlü Lüks Vinil Yer Kaplamaları

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
PVC - Vinil - Linolyum fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için PVC - Vinil - Linolyum teklifinizi hemen alın!
PETRA / The Flooring Co.
Hacıosman Bayırı Cad. Cumhuriyet Mah. No:19, 34457, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-2876158
0212-2876159
Kısa Tanım
Üstün Alman teknolojisi ile tamamen Almanyada üretilen DLW lüks vinil zemin kaplamaları, kalitenin, benzerlerine kıyasla üstün dayanımın ve çevreci tasarımın simgesidir. DLW lüks vinil tasarımları doğal taş ve ahşap parke gibi malzemelerden esinlenmiştir. Aynı zamanda metal efekti veren ve düz renkli tasarımları vardır. Kolleksiyonu ile çok geniş desen ve çeşitli karo/parke ebat seçenekleri sunar.
Farklı desenlerle çeşitli mimari dokunuşlarda bulunmak ve kombinasyonlar yapmak çok kolaydır. Scala lüks vinil kolleksiyonu; farklı yüzey katman kalınlığı seçenekleri ile bir binadaki farklı yoğun kullanım ihtiyaçlarına aynı desenle estetik ve ekonomik çözümler sunabilme özelliğine sahiptir.
Uygulama Alanları
Mağazalar, alışveriş merkezleri, restoranlar, havaalanları, ofisler, konutlar, eğitim kurumları-okullar, sinema-sergi-konferans salonları, finans kuruluşları, oteller, sağlık kurumları, endüstri kuruluşları, fabrikalar
Teknik Özellikler
Sudan etkilenmez
Yüksek kaliteli PUR ECO koruma yüzeyi
Çevreci ürün ve üretim
Geniş desen ve renk seçeneği
Ömrü boyunca daha az bakım ve temizlik kimyasalı ihtiyacı
Düşük emisyon değerleri
Boyutsal kararlılık
Antibakteriyel ve hijyenik
Benzerlerine göre daha iyi çizilme performansı
Kaymaz
Kalite Garanti Belgeleri
DGNB, Blue Angel, Austrian Environment Mark, Swan Label (Nordic Ecolabelling), GUT Seal, National Technical Building Approval, EN 14041, ISO 9001, ISO 9002, ISO 14001, AFS 2001, Environmetal Poduct Decleration, EMAS, USGB Member