Yukarı Git

Linolyum

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
PVC - Vinil - Linolyum fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için PVC - Vinil - Linolyum teklifinizi hemen alın!
Forbo Flooring Systems Türkiye
iTower Plaza Bomonti Ar Sok. No:3 D:60 Bomonti, 34381, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-8090316
0212-8090318
Kısa Tanım
Forbo Marmoleum çok yönlülük, dayanıklılık ve sağlamlık demektir. Modern ve çağdaş mimariyle ekolojik ve ekonomik değerleri bir araya getiren Marmoleum tamamen doğal hammaddelerden oluşturulmuş bir malzemedir. Esnek zemin kategorisindeki sürdürülebilir ürünlerin başında gelen Marmoleum artık, çift UV katmanlı Topshield2 tabakasıyla, maliyet ve performans olarak etkili çözümü sunuyor. Forbo Flooring'de Marmoleum'u özel yapan şey, 12 aylık bir sürede yetişen ve yenilenen doğal çevreden elde edilmiş hammaddelerden oluşmasıdır. Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanan Forbo Flooring Marmoleum koleksiyonu %97 çevreye duyarlı doğal hammaddelerden üretiyor. Marmoleum koleksiyonu; keten tohumu yağı, reçine, odun talaşı, kireç taşı ve tamamen doğal pigmentlerden oluşan ve plastikleştirici içermeyen homojen yapısıyla doğal olarak bakteriyostatik özelliğe sahip ve bu yönüyle insan sağlığına en uyumlu iç mekan zemin kaplamasıdır.
Uygulama Alanları
Okul, sağlık merkezleri, ofisler, perakende mağaza zincirleri, dinlenme-konaklama tesisleri ve kamu binaları gibi trafiği yoğun olan mekanlar
Teknik Özellikler
Topshield2'nin doğal antibakteriyel özelliği sayesinde daha az temizlikle daha hijyenik mekanlara sahip olmak mümkün. Malzeme yapısı gereği antibakteriyel olan Marmoleum, sahip olduğu Topshield2 yüzey koruması sayesinde minimum temizlik ve kimyasal kullanımı ile hijyenik mekanlar için en uygun zemin çözümü olarak öne çıkıyor.
Doğal olarak bakteriyostatik
El dezenfektanlarına karşı dayanıklı
Lekelere karşı geliştirilen bir ürün
Etkili, temizlemesi kolay ve kuruması hızlı
Toprak ve tozlanmalara karşı kir tutmayan yapıya sahip
Zeminde daha az çizik bırakıyor
Bakımı kolay