Yukarı Git

İç ve Dış Mekanlar İçin Alüminyum Paspas Sistemleri, Asprofil Dilatasyon Profilleri, Asdekor Dekorasyon Profilleri, Asband Duvar ve Köşe Koruma Sistem

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Paspas Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Paspas Sistemleri teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Paspas sistemleri, çerçeveli veya gömme olarak uygulanabilir. Çerçeveli paspaslar kaplaması bitmiş düz zemin üzerine, gömme paspaslar ise zeminde önceden hazırlanmış bir havuz içine yerleştirilir. Farklı malzemelerin kombinasyonu ile kullanım yerine göre değişen, birçok model üretilmektedir. Paspaslar istenen ölçüde ve modelde özel olarak hazırlanır.
Uygulama Alanları
Paspas sistemleri alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastahaneler, mağazalar, oteller, lokantalar, ofis ve konutların giriş kapılarında, iç ve dış mekanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Paspas sistemleri aluminyum gövde üzerine takılan kauçuk, halı ve fırça bantlar ve sıyırıcı profillerin kombinasyonu ile üretilmektedir. Elephant ve Hippo olarak 2 farklı modeli vardır. Genellikle kaba kirleri tutmak için aluminyum sıyırıcı profil ile kauçuk ve fırça bantlar, ince kirleri ve nemi tutmak için halı bantlar tercih edilir. Halı, fırça ve kauçukta renk seçenekleri mevcuttur.
Ayrıca sadece halı kullanarak, plastik çerçeveli paspaslar da yapılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008