Yukarı Git

Ahşap Lamine Parke

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci
Hizmetler:
Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Lamine Parke fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Lamine Parke teklifinizi hemen alın!
Lantana Parke
Fener-Kalamış Cad. No:52, 34726, Kadıköy, İstanbul, Türkiye
0216-4144457
0216-3480995
Facebook
Kısa Tanım
Ahşap çok katmanlı döşeme kaplamalarıdır. Birden fazla, masif ağaç tabakaların endüstriyel yapıştırıcılar, ısı ve basınç altında bir araya getirilerek preslenmesi ile elde edilen lamine parkelerde ilk tabaka esas görüntüyü oluşturmaktadır.
Uygulama Alanları
Doğal malzemelerden oluşması dolayısıyla, sahip olduğu antistatik ve öz sıcaklık değeri ile konutlarda mutfaklar ve banyolar dahil olmak üzere kullanılmaktadır. Bunun yanında hijyenik ve akustik özellikleri otel odaları, ofisler, okullar, mağazalar, restoranlar, kafeler için de sağlıklı, estetik çözümler sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Kalınlıklar, 12 mm’den 20 mm’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Genişlikler, 90 mm’den 400 mm’ye kadar üretilmektedir.
Üretilen ve ithal edilen tüm ürünler için kalite ve sağlık standartları ön koşul kabul edilip, üretimindeki tutkal ve cila kullanımında, insan sağlığına zarar vermeyen ürünler tercih edilmektedir. Bu doğrultuda tüm ürünlerde formadehit içermeyen D4 tutkal ve solvent içermeyen eko cilalar kullanılmaktadır. Ayrıca montaj sırasındaki tüm yapıştırıcılarda EU standartlarında üretilen, yaşanılan mekanlarda gereken standartlara sahip yapıştırıcılar kullanılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, ISO 9002, Real Wood, ECO Certificate