Yukarı Git

Laminat Parke

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Laminat Parke fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Laminat Parke teklifinizi hemen alın!
Kotil Dış Tic. Ltd. Şti.
Ardınç Sok. No: 16, Bostancı, İstanbul , Türkiye
0216-4102576
0216-3610187
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Balterio laminat parke stil, kalite, sadelik anlamına gelir. Balterio, deseni takip eden mükemmel yüzey yapısıyla; el yapımı ağaç havası veren Handscraped® ve parlaklık, ışıltı sağlayan Chrome Zone® teknolojileriyle, çift ve dört tarafı derzli alternatifleriyle, egzotik ağaçlara kadar uzanan desen alternatifleri ile laminat, lamine ve masif parke sunumlarında önemli bir yer tutar.
Uygulama Alanları
Fuarcılık sektöründe, ofis mekânlarında, oteller ve yönetim ofislerinde, banka yönetim binaları ve şubelerinde, havaalanlarında, mağaza, butik ve showroomlarda, restoran, bar ve kafelerde, ticaret merkezlerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde, konut içi bütün mekanlarda kullanılır.
Teknik Özellikler
CE normlarının 10 kat altında olan formaldehid emisyonu (saatte 0,35 mg/m²). 900 kg/m³ olan HDF yoğunluğunun verdiği neme dayanıklılık ve taşıma kuvveti. Kaymazlık normunda CE’ nin izin verdiği normun %45 daha üstünde performans. Su temelli yerden ısıtma sistemlerinde CE normlarının 3 katı daha iyi çevreci bir enerji tasarrufu (norm= 0,15 m² x kW / Balterio = 0,056 m² x kW). PEFC çevre sertifikalı
Kalite Garanti Belgeleri
CE, E1, PEFC, ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001