Yukarı Git

Dış Mekân Kaplaması/Ahşap Kompozit Deck

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt
Kompozit Deck fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Deck teklifinizi hemen alın!
TherraWood® UCM Kompozit Yapı Malz. San. Tic. A.Ş.
Eylül Sok. No:9, 34330, Levent, İstanbul, Türkiye
0212-2827767
0212-2827768
Facebook
Kısa Tanım
Ahşap kompozit bir malzeme olan TherraWood® deck sistemleri ahşabın sıcaklığını ve polimerin dayanıklılığını bir arada sunar. Dış mekânlarda sürdürülebilir ve yüksek performanslı bir üründür. Uzun ömürlüdür. Gizli klips sistemi sayesinde sağlam, hızlı, pratik ve ideal bir çözümdür. Bu sistem aynı zamanda istediğiniz profili hiçbir zarar vermeden değiştirmenize olanak sağlar. Özel yüzey işlemleri ile üretilen TherraWood® deck sistemleri; teraslarda, havuz kenarlarında, marinalarda ve tüm ıslak mekânlarda güvenli ve kaygan olmayan bir yüzey sağlar. Yüksek yüzey dayanıklılığına sahiptir, her türlü iklim şartında kullanılabilir. Kıymıklanma yapmaz, bakım gerektirmez. Montajı kolaydır. %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir ve 20 yıl garantilidir.
Uygulama Alanları
Teras, veranda, havuz kenarları, bahçe yolları, iskele, marina, plaj, yürüyüş yolları, park, köprü, merdiven, peyzaj alanları ve tüm dış mekân döşemeleri için uygun bir malzemedir.
Teknik Özellikler
7 farklı renk
Çift yüzey kullanım
Kalınlık: 26 mm/22 mm
Genişlik: 140 mm
Uzunluk: 4000 mm
Toplam sistem yüksekliği: 60 mm/55 mm
Kalite Garanti Belgeleri
FSC, CE, GOST- R, UNE-ENV 12633, 20 yıl Garantili