Yukarı Git

Ahşap Kompozit Kare Deck İç ve Dış Mekân Zemin Kaplaması

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Montaj, Taahhüt
Kompozit Deck fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Deck teklifinizi hemen alın!
Semadeck ® Sema Grup
Veliköy Islah Organize Sanayi Bölgesi Osman Uzun Bulvarı 42.Cad. No:4, 59500, Çerkezköy, Tekirdağ, Türkiye
0282-7461273
0282-7461101
Kısa Tanım
Ahşap kompozit bir ürün olan Semadeck®Kare Deck ahşap ve plastiğin üstün özelliklerinin bir araya getiren yapı malzemesidir. Türkiye'de ilk ve tek olan bir teknoloji ile üretilen Semadeck®Kare Deck diğer döşeme malzemelerine göre üstün özelliklerle mükemmel bir estetik sunmaktadır. Kullanılan hammaddeler insan sağlığına ve atmosfere herhangi bir zararı olmayıp çevreyle dosttur. Ahşabın doğal yapısı ve sıcaklığını sunan Semadeck®Kare Deck her türlü dış hava şatlarına, karşı dayanıklıdır. Bütün iç ve dış mekanlarda uygulamasıyla en üst kalite düzeyini sağlayan Semadeck® Kare Deck hızlı montaj modüler bir sistemdir.
Uygulama Alanları
Ev, ofis, kafe her türlü ticari ve konut alanında iç mekânda kullanılabilir. Teras, havuz kenarları, marina, plaj, yürüyüş ve bahçe yolları, verandalar, köprü, merdiven, park, platform ve basamaklar, peyzaj alanları ve tüm dış ve ıslak zemin döşemeler için uygun bir malzemedir.
Teknik Özellikler
Özel bakım gerektirmez, çürümez, sudan etkilenmez, kıymıklanmaz ve yüzey kaydırmaz. Semadeck® Kare Deck birbirine geçen hızlı montaj modüler bir sistem sunmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
IS0 9001:2008