Yukarı Git

Ahşap Kompozit Deck Dış Mekân Kaplaması

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Montaj, Taahhüt
Kompozit Deck fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Deck teklifinizi hemen alın!
Semadeck ® Sema Grup
Veliköy Islah Organize Sanayi Bölgesi Osman Uzun Bulvarı 42.Cad. No:4, 59500, Çerkezköy, Tekirdağ, Türkiye
0282-7461273
0282-7461101
Kısa Tanım
Ahşap kompozit bir ürün olan Semadeck ® Deck, ahşabın ve plastiğin üstün özelliklerini bir araya getiren yapı malzemesidir. Ahşabın doğal yapısı ve sıcaklığı, yenilenebilir doğal bir kaynak olması, yüksek mukavemeti, ekonomikliği gibi avantajları ile plastiğin suya, neme ve her türlü dış hava şartlarında üstün boyutsal stabilizasyonu, çürüme ve böceklenme dayanımı ve kimyasal direnci ahşap kompoziti üstün bir malzeme yapmaktadır ve bir çevre dostu alternatif sunmaktadır. Semadeck ® Deck üretim sürecinde en üst kalite düzeyini sağlar. Kullanılan hammaddeler insan sağlığına ve atmosfere herhangi bir zararı olmayıp çevreyle dost geri dönüşümü mümkün olan bileşenlerdir. Semadeck ® üretiminde, Türkiye'de bir ilk olan ahşap unu üretim tesisinde ileri teknolojiyle ürettiği ahşap ununu kullanmaktadır. Ahşap unu herhangi bir kusur içermeyen (çürük veya kabuk gibi) en kaliteli odunlardan (1. sınıf) titiz bir şekilde üretilmektedir.
Uygulama Alanları
Teras, havuz kenarları, marina, plaj, yürüyüş ve bahçe yolları, verandalar, köprü, merdiven, park, platform ve basamaklar, peyzaj alanları ve tüm dış ve ıslak zemin döşemeler için uygun bir malzemedir.
Teknik Özellikler
Özel bakım gerektirmez, çürümez, sudan etkilenmez, kıymıklanmaz ve yüzey kaydırmaz. Klips sistemi ile kolay montaj imkanı sağlayan bir malzemedir.
Kalite Garanti Belgeleri
IS0 9001:2008