Yukarı Git

Dış Zemin Kaplaması, Islak Zemin Kaplaması, Cephe Kaplaması, Pergola sistemleri, Çit

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Kompozit Deck fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Deck teklifinizi hemen alın!
Pensa Plastik Pencere Kapı San. ve Tic. A.Ş.
Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sit. 2. Cad. No:10, 34900, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
0212-8753206
0212-8754284
Kısa Tanım
Pensawood; ahşap ve PVC karışımıyla elde edilen WPC hammaddesinin suya, yanmaya, darbeye dayanıklılık avantajlarını kullanarak uzun ömürlü zemin ve cephe kaplamaları, pergola sistemleri ve korkuluk sistemleri için profiller üretmektedir. Zemin kaplamaları ürünlerini; deck grubu altında toplayıp, ürün çeşitliliği ile avantaj sağlamaktadır. Pergola ve siding profil çesitlerinin genişliği ile mimari çözümlere kolaylık sağlamak mümkündür. Doku seçenekleri sayesinde doğal görüntü verebilmek ve her zevke uygun renk seçenekleriyle görselliği yakalayabilmek mümkündür. PVC tercihiyle uzun ömürü ve kaliteyi pekiştirmekte olan Pensawood sektörün ilerlemesinde öncü rol oynamaktadır.
Uygulama Alanları
Dış mekân zemin döşemeleri, havuz etrafı, park, bahçeler, yürüyüş yolları , kafe, restoran, teras, pergola sistemleri, cephe kaplamaları, iskele, plajlar ve mimari tasarımların birçok alanında kullanılır.
Teknik Özellikler
Suya dayanıklı, alevlenmez, böceklenmez, uzun ömürlü