Yukarı Git

Ahşap Kompozit Deck Sistemi (Vidasız)

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt
Kompozit Deck fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Deck teklifinizi hemen alın!
Komwood®
Cüneyt Bey Mah. 639 Sok. No:42, 35470, Menderes, İzmir, Türkiye
0232-7823686
0232-7821193
Kısa Tanım
Ahşap kompozit ürünlerin imalinde yenilikçi ürünlerle farkını gösteren Komwood; yeni ürünü olan patentli "Galvaniz Kanallı Profile Vidasız Deck Montaj Sistemi"ni müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Komwood'un sunduğu vidasız deck montajı sistemi ile özellikle iskelelerde kış aylarında dalgalardan korumak adına yapılan sökme ve takma işçiliğinin zorluk ve maliyetlerinden kurtulmak mümkün olmuştur. Ahşap ve plastiğin yüksek performanslarını üstünde toplayan çeşitli renk ve tasarımlardaki Komwood ürünleri, rutubete, suya ve böceklenmeden dolayı çürümeye dayanımlıdır. Kıymıklanmaz, özel yüzey çalışmaları ile sağlanan kaymazlığı, ısı soğurucu özelliğiyle havuz kenarlarında çıplak ayakları yakmaması, kolay işlenebilir olması, özel bakım gerektirmemesi diğer avantaj sağlayıcı özelliklerinden bazılarıdır. Ahşap kompozit ürünler geri dönüştürülebilen ürünler olmasından dolayı çevrecidir.
Uygulama Alanları
Teras, veranda, havuz kenarı, marina, iskele, plaj yürüyüş yolları, park, köprü, merdiven, bahçe, peyzaj düzenlemeleri gibi dış mekân döşeme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Teknik Özellikler
5 farklı renk
5 farklı tasarıma sahip deck (1tip masif+4tip delikli)
Çift yüzeyli kullanım
Kalınlık: 26 mm-30 mm
Genişlik: 98 mm/145 mm/164 mm
Uzunluk: 4000-6000 mm
Toplam sistem yüksekliği: 56-60 mm
Karo deck modüler sistem: 300x300 mm ve 500x500 mm
Kalite Garanti Belgeleri
Marka Tescil Belgesi, RoHS Belgesi