Yukarı Git

Oyun Alanları Zemin Kaplamaları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Kauçuk Yer Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kauçuk Yer Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Playdium
Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:4 Akkom Ofis Park Kat:10, 34768, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-2503513
0216-2503232
Kısa Tanım
Oyun alanlarının güvenliği, standartlara uygun oyun ekipmanları ve darbe emici oyun yüzeyleri ile sağlanır. Otoriteler tarafından kafa yaralanmaları bir oyun alanında olabilecek en ciddi yaralanma olarak sınıflandırılmıştır. Bu yüzden güvenlikli oyun alanı zeminlerini kapsam altına alan dünya çapındaki standartlar, kriterlerini belirlerken HIC’i (Kafa Yaralanma Ölçütü) esas olarak alır. Bu standartlar hesaba katılarak oyun alanlarındaki güvenlik zeminlerinin yapılarına göre kalınlıklar belirlenir. Playdium olarak, EPDM yüzeyli güvenlik zeminleri ve sentetik çim yüzeyli güvenlik zeminleri olarak iki ayrı sistem kullanıyoruz.
Uygulama Alanları
Çocuk oyun alanları, kamusal alanlar, okullar, oteller, siteler, alışveriş merkezleri, hastaneler
Teknik Özellikler
EPDM kauçuk yüzeyli güvenlikli zeminin alt dolgu katmanı geri dönüşümlü SBR granüllerinden, yüzey katmanı ise renkli EPDM granüllerinden oluşur. Sentetik çim yüzeyli güvenlikli zemin de ise geri dönüşümlü kauçuk parçalarından oluşan zemin karolajının üzeri sentetik çim yüzey ile kaplanır .İki sistemde de yüzeyde farklı grafikler yapmak mümkündür.
Kalite Garanti Belgeleri
5-10 Yıl Arası Değişen Garanti