Yukarı Git

Karo Mozaik

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama
Karo Çini fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Karo Çini teklifinizi hemen alın!
Karosiman Desenli Yer Karoları
Çengeldere Cad. No:46 C Çavuşbaşı, 34418, Beykoz, İstanbul , Türkiye
0216-4791008
0216-4790757
Kısa Tanım
Tarz ve trendleri bir arada sunan Karosiman desenli yer karoları, sizi mutlu eden, desenlerde ve renklerde duygulara seslenen modelleriyle sizi bekliyor. Karo mozaikler beyaz-siyah çimento, mermer tozu ve iri granül ile geleneksel yöntemlerle üretilmektedir. İsteğe bağlı pigmentle renklendirilir. Karo mozaik imalatı 1500-3000 mikron elek aralığı granül içermektedir. Doğal renkli olduğu için renk solması ve değişmesi olmamaktadır. Uygulamada karo mozaik ve ya çini olarak adlandırılır. İki tabakadan oluşur. Aşınma tabakasında çimento, boya, mermer tozu, renkli taş kırıklarından oluşur. Alt tabakada ise normal çimento ve dişli kum kullanılır.
Uygulama Alanları
Doğal el yapımı karo çiniler, restorasyon, restoranlar mağazalar, oteller, alışveriş merkezleri, yurtlar, okullar, misafirhaneler, ofisler, bankalar, kamu binaları, askeri birlikler, kreşler, hastaneler, sağlık kuruluşları gibi yoğun insan trafiği bulunan tüm mahallerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Boyut: 20x20 23x23 kare formunda
Kalınlık: 20 mm (+/-mm)
Tamamı doğal hammadde
Tamamı el yapımı