Yukarı Git

Desenli Karo Çini/Mozaik Dokulu Karolar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık, Uygulama
Karo Çini fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Karo Çini teklifinizi hemen alın!
Karoistanbul / Mavi Pencere Ltd. Şti.
Barbaros Mah. Ardıç Sok. Varyap Meridian G Blok G2/17, 34746, Batı Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0212-2751845
0216-6601866
Kısa Tanım
Desenli karosiman ve karomozaik üretimini sürdüren Karoistanbul, sanat emeği ve zanaat emeğinin işbirliği ile mozaik dokulu karoları mimarların hizmetine sundu. Bizans mozaikleri tadındaki bu çiniler sağlamlık, kalıcılık, çevre ve insan sağlığı ilişkisi bakımından desenli karo çinilerimiz ile aynı değerdedir. Kullanıldığı zeminlere antik bir güzellik katarken, farklı iklim koşullarında kaymazlık gibi bir üstünlüğe de sahip olan mozaik dokulu karolar, iç mekânlarda olduğu gibi kent meydanlarında da kullanılabilecek özelliklere sahiptir.
Uygulama Alanları
Kamu binaları, ticari ve turistik yapılar, konutlar, balkon, teras ve bahçelerde, okullar, kentlerde taşıt trafiğine kapalı alanlar, kaldırımlar, parklardaki yürüyüş yolları için ideal ürünlerdir.
Teknik Özellikler
Ebatlar: Kullanılacağı yere bağlı olarak 20x20, 30x30, 40x40 hatta 80x80 cm boyutlarında ayrıca çeşitli ölçülerde ve altıgen ile sekizgen formlarında da üretilebilir.
Kalınlık: Dış mekân kullanımlarında trafiğin yüküne göre, kalınlığı 2-5 cm arasında ayarlanabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE 213-1, EN 13748-1, ISO 9001