Yukarı Git

Epoksi ve Poliüretan Reçineli Kaplamalar/StenFloor 5100

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık
Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Stenkim Yapı Kimyasalları
Portakal Çiçeği Sok. Ansera İş Merk. No:17/126 Ayrancı, 06540, Çankaya, Ankara, Türkiye
0312-4422630
0312-4422615
Kısa Tanım
Ağır ve orta hizmet tipi, esnek, kendiliğinden yüzey düzleyen, eksiz, zemin kaplama malzemesidir. Solvent içermeyen epoksi reçine, pigment ve katı dolgudan oluşan bir sistemdir. Aşınmaya, kimyasal etkilere ve penetrasyona dirençli, eksiz yapıda uzun ömürlü ve sağlam bir kaplama sistemidir. İnorganik asit ve alkalilere, yağ, yakıt ve antifirizlere ve birçok kimyasala karşı dayanıklıdır.
Uygulama Alanları
Kimyasal proses alanları, gıda hazırlama yerlerindeki ıslak ve kuru alanlar, temiz odalar, meşrubat tesisleri, su dolum tesisleri, yemekhaneler, orta hizmet ağırlıklı iş yerleri, bakım onarım atölyeleri, matbaalar, sosyal mekanlar, ofis, bekleme salonu, muayenehane vb. yerlerde kullanılır. Bu mekanlardaki beton, mozaik, karo, çelik, diğer metal yüzeyler ve suya dayanıklı kontrplak yüzeyler için uygundur.
Teknik Özellikler
Epoksi esaslı kendiliğinden yüzey düzleyen (self-levelling) zemin kaplama malzemesidir. Solventsizdir, uzun ömürlü, sağlam ve çok dayanıklı bir kaplama malzemesidir. Yağ, yakıt, deterjanlar ve bir çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeyi korur, ömrünü uzatır. Eksiz yapısı ile hijyenik, temiz ve dayanıklı bir zemin oluşturur.