Yukarı Git

Poliüretan ve Epoksi Esaslı Zemin Kaplama Sistemi

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Koramic Yapı Kimyasalları A.Ş.
E-5 Karayolu Üzeri Şifa Mah. Hükümet Cad., 34941, Tuzla, İstanbul, Türkiye
0216-4233433
0216-4235002
Facebook
Twitter
Youtube
Instagram
Kısa Tanım
Eczacıbaşı-Koramic Yapı Kimyasalları, yeni geliştirdiği VitrA Fix poliüretan esaslı endüstriyel zemin kaplama sistemleriyle, zemin kaplamasında alternatifler sunuyor.
Uygulama Alanları
Gıda üretim tesislerinden mağazalara, sağlık tesislerinden spor salonlarına, ağır sanayi zeminlerinden endüstriyel tesis zeminlerine kadar birçok alanda kullanılan sistemler, ihtiyaca göre farklı kalınlıklarda uygulanabiliyor.
Teknik Özellikler
VitrA Fix poliüretan ve epoksi esaslı zemin kaplama sistemleri, son derece esnek yapılarıyla darbe şiddetini emerek zeminde kırılma riskini azaltıyor. Elastikiyeti sayesinde çatlak köprüleyebilme avantajı da sunan sistemler, özel olarak formüle edilen son kat malzemesi sayesinde, çizilmeyi engelleyerek yüzeyin basınç mukavemet dayanımını arttırıyor, son katta uygulanan poliüretan esaslı koruyucu malzemeler ile ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklılık sağlıyor.