Yukarı Git

Endüstriyel Zemin Kaplaması

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci
Hizmetler:
Uygulama
Endüstriyel Zemin Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Endüstriyel Zemin Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Era Müh. - Endüstriyel Zeminler
Çeşme Sok. No:12/1 Arnavutköy, 34342, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
0212-2875001
0212-2637303
Kısa Tanım
60 yıldır 1.000.000.000 m² üstünde uygulaması olan Ashford Formula tek uygulamada beton yüzeylerinize 20 yıl tozumazlık garantisi veriyor. Kesinlikle film tabaka oluşturmayan, çimento ile reaksiyona girip tetragonal kristaller oluşturan Ashford Formula sayesinde betonlarınız ömür boyu dış etkenlerden ve üstündeki trafikten korunmuş olur. Dış saha betonları da Ashford Formula sayesinde dona karşı dayanıklılık kazanır. Türk Hava Yolları, Migros, Bauhaus, DHL, DOD, gibi büyük beton yüzey kullanıcıları yapı şartnamelerinde özellikle Ashford Formula malzemesini tercih etmektedirler. Ashford Formula ile betonlarınız kullanıldıkça ışıldar.
Uygulama Alanları
Beton, yüzey sertleştiricili beton, dökme mozaik, karo mozaik gibi her türlü çimento bağlayıcılı zeminlerde kullanılabilir. Lojistik depoları imalat alanları, kapalı otoparklar, ambarlar vs.
Teknik Özellikler
Beton ve çimento bazlı tüm zeminleri sırlar, geçirimsiz yapar. Suyun, yağın ve diğer yüzey kirlerinin betona sızmasını engeller.
Aşınmaya direnç kazandırır, mukavemetini arttırır.
Tozumazlık sağlar ve 20 sene garantisi vardır.
Küre yardımcı olur.
Daimi parlaklık kazandırır.
Düşük bakım maliyetleri sağlar.