Yukarı Git

Yapay Çim Yer Kaplaması/Foamex Çim Puzzle

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Doğal - Yapay Çim Yer Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Doğal - Yapay Çim Yer Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Berkosan Yalıtım ve Tecrit Mad. Üret. ve Tic. A.Ş.
Rüzgarlı Bahçe Mah. Kavak Sok. İmpa İş Merk. No:12 Kat:1 Kavacık, Beykoz, İstanbul, Türkiye
(0216) 331 09 00
(0216) 331 09 80
Kısa Tanım
Kapalı hücre yapısında çapraz bağlı polietilen köpükten üretilen ve antibakteriyel olma özelliğiyle öne çıkan Foamex Puzzle, çocuk yuvaları, spor salonları vb. mekanlarda zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. Birçok farklı renkte, 60 kg/m³ ile üzeri ve 100 mm’ ye kadar farklı kalınlıklarda üretilebilen Foamex Puzzle, zeminlerdeki ısı kayıplarının azalmasına sağladığı katkıyla enerji tasarrufu da sunmaktadır.
Uygulama Alanları
Ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı, yanmaz, su ve nemden etkilenmez, anti bakteriyel özellikte olan ve uygulama kolaylığıyla öne çıkan suni çim yüzey bitişli Foamex Çim Puzzle, bahçe, balkon, teras ve çocuk parkları gibi birçok mekanda zemin kaplaması olarak kullanılmakta ve dekoratif görüntüsü ile dikkat çekmektedir.
Teknik Özellikler
Çim görünümü istenilen tüm alanlarda uygulanabilen ve suyla temizlenebilen Foamex Çim Puzzle, 10-20 mm kalındığında ve 50x50 cm ebatlarında üretilmektedir.
Malzeme: Yapay çim yüzey bitişli çapraz bağlı polietilen köpük
Yanmaz, UV dayanımlı
Kalite Garanti Belgeleri
ISO, TSE, Marka Tescil Belgesi