Yukarı Git

Ebatlı Kayrak Taşı/Nora Vizon

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje
Doğal Taş Yer Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Doğal Taş Yer Kaplaması teklifinizi hemen alın!
OLBIA STONE
Soğucaksu Mah. 2.İnönü Cad. No:91/A, 07112, Aksu, Antalya , Türkiye
0242-4612809
0242-4612809
Facebook
Kısa Tanım
Nora Vizon ebatlı kayrak taşı; doğal yüzey dokusu, el kesimi doğal kenarları ve toprak rengi tonları ile dikkat çekmektedir. Doğada yer alan tüm toprak rengi tonlarını içerisinde bulunduran Nora Vizon ebatlı kayrak, doğal görünümü sayesinde hem farklı malzemelerle, hem de geleneksel ve modern tasarımlarla uyum göstererek tasarımcının taleplerini karşılarken yapılara da şıklık kazandırmaktadır. 22 mm kalınlığında kalibre edilmiş olan Nora Vizon Kayrak 60x90 cm, 60x60 cm ve 30x60 cm olmak üzere üç ayrı ölçüyü birarada bulunduran set halinde kasalı olarak projelerde yer almaktadır. Ürünün ebatlı olması dolayısıyla uygulanması hızlı, kalibre edilmiş olması dolayısıyla ister beton zeminlerde döşeme ister çim alanlarda adım taşı olarak kullanımı mümkündür. Fire oranı diğer serbest kayrak taşlarına göre yok denecek kadar az olan Nora Vizon ebatlı kayrak fayda/maliyet dengesi yüksek bir üründür.
Uygulama Alanları
İç-dış mekân yer döşemeleri olarak oteller, özel konutlar, alışveriş merkezleri, kent meydanları, yaya bölgelerinde tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
22 mm kalınlığında kalibre edilmiş olan Nora Vizon kayrak 60x90 cm, 60x60 cm ve 30x60 cm olmak üzere üç ayrı ölçüyü birarada bulunduran set halinde kasalı olarak projelerde yer almaktadır.